Jason Bateman i Laura Linney w serialu Ozark

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

4. sezon Ozark nadchodzi. Nowy zwiastun zapowiada kłopoty

Netflix opublikował trailer 4. sezonu serialu Ozark. Rodzina Byrde już niedługo powróci na ekrany w nowych odcinkach.

Wcześniej dostaliśmy krótki teaser nowego sezonu, dziś natomiast publikujemy pełny trailer opublikowany oficjalnie przez Netflix. Już za dwa tygodnie bowiem na platformie zadebiutują kolejne odcinki produkcji. W nadchodzącej odsłonie na rodzinę Byrde czekają nowe problemy. Będzie brutalnie i krwawo, czyli dokładnie tak, jak przyzwyczaili nas twórcy. Zobaczcie sami:

4. sezon Ozark podzielono na dwie części. Pierwsze odcinki pojawią się na Netflix 21 stycznia 2022. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie ukaże się druga część sezonu; można jednak przypuszczać, że wydarzy się to jeszcze w tym roku. 4. sezon będzie już ostatnią odsłoną popularnego tytułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się