4. sezon Ozark na nowym teaserze

Laura Linney, Jason Bateman i Sofia Hublitz w serialu Ozark
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Popularny serial Netflixa powróci w 2022 roku z finałowym 4. sezonem. Platforma opublikowała niedawno teaser nowej odsłony Ozark.

W ostatnim sezonie z pewnością znów będzie się dużo działo. Twórcy przypomnieli m.in. jedną z dramatycznych scen poprzedniego sezonu:

W obsadzie serialu znajdują się m.in. Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz, Julia Garner, a także Skylar Gaertner. Za powstanie produkcji odpowiadają: Bill Dubuque oraz Mark Williams. Warto przypomnieć, że serial był już kilkakrotnie nominowany do Złotych Globów; zdobył również szereg nagród Emmy.

4. sezon Ozark podzielono na dwie części. Pierwsza z nich, licząca 7 odcinków, zadebiutuje na Netflix 21 stycznia 2022 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy światło dzienne ujrzą pozostałe odcinki.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie