Laura Linney, Jason Bateman i Sofia Hublitz w serialu Ozark

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

4. sezon Ozark na nowym teaserze

Popularny serial Netflixa powróci w 2022 roku z finałowym 4. sezonem. Platforma opublikowała niedawno teaser nowej odsłony Ozark.

W ostatnim sezonie z pewnością znów będzie się dużo działo. Twórcy przypomnieli m.in. jedną z dramatycznych scen poprzedniego sezonu:

W obsadzie serialu znajdują się m.in. Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz, Julia Garner, a także Skylar Gaertner. Za powstanie produkcji odpowiadają: Bill Dubuque oraz Mark Williams. Warto przypomnieć, że serial był już kilkakrotnie nominowany do Złotych Globów; zdobył również szereg nagród Emmy.

4. sezon Ozark podzielono na dwie części. Pierwsza z nich, licząca 7 odcinków, zadebiutuje na Netflix 21 stycznia 2022 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy światło dzienne ujrzą pozostałe odcinki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%