Studio Netflixa opóźnia premierę swojej nowej gry. Na Oxenfree II trzeba jeszcze poczekać

Oxenfree II opóźnione. Studio Netflixa przekłada premierę swojej gry
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Dokładnie rok temu informowaliśmy o pierwszym gamingowym zakupie Netflixa. Utalentowany zespół przejętego Night School Studio ma ważne ogłoszenie dla swoich fanów: premiera Oxenfree II została opóźniona.

Gra miała ukazać się jeszcze w tym roku, ale twórcy zdecydowali się na doszlifowanie projektu i przygotowanie dodatkowych wersji językowych, co pochłonie dodatkowy czas. Z historią Lost Signals zapoznamy się dopiero w przyszłym roku – na ujawnienie konkretnej daty debiutu trzeba jeszcze poczekać.

Jesteśmy winni naszej społeczności uczynienie Oxenfree II: Lost Signals grą tak dobrą, jak to tylko możliwe. Oglądanie waszych fan artów, czytanie pełnych ekscytacji komentarzy i komunikowanie się z wami napędza naszą ambicję uczynienia tej gry naszą najlepszą.
Aby uczynić Oxenfree II naprawdę wyjątkowym i dodać więcej lokalizacji, przesuwamy nasze okno wydania na rok 2023. Dziękujemy za Waszą cierpliwość, wsparcie i zrozumienie, nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami grą. Stay tuned!

– poinformowało Night School Studio

Na ten moment nie wiadomo, w jakie wersje językowe wzbogaci się Lost Signals. W chwili publikacji tego artykułu strona gry na Steam wskazuje, że nie uświadczymy w niej języka polskiego. Być może zmieni się to w nadchodzących miesiącach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie