W tym tygodniu Blizzard szykuje dla graczy kilka niespodzianek

W tym tygodniu Blizzard szykuje dla graczy kilka niespodzianek
Newsy PC PS4 XOne

Wielki deweloper zadbał o kolejne atrakcje w swoich popularnych grach.

Siedzicie przy produkcjach Blizzarda? W tym tygodniu trochę się będzie działo! Oto szczegóły:

Moira dołącza do grupy bohaterów gry Overwatch

Moira to światowej sławy naukowiec, która współpracuje z tajemniczą organizacją Szpon. Ta bohaterka wsparcia wykorzystuje swoją rozległą wiedzę z dziedziny genetyki na polu walki, aby osłabiać przeciwników i wzmacniać członków drużyny. Moira pojawiła się w grze już dzisiaj, więc koniecznie sprawdź ją w akcji!

Obchody 13. rocznicy World of Warcraft

Już dzisiaj Blizzard rozpoczyna obchody 13. rocznicy gry World of Warcraft zapraszając graczy do wydarzeń w grze upamiętniających najwspanialsze przygody w Azeroth. Obchody potrwają do 30 listopada.

  • Zaloguj się, aby odebrać rocznicowe prezenty, w tym przedmioty tymczasowo zwiększające zdobywane doświadczenie i reputację oraz odznaki podróżnika w czasie (Timewarped Badges), których możesz użyć do zakupu przedmiotów związanych z rocznicą.
  • Więcej odznak zdobędziesz dzięki wykonywaniu dwóch nowych codziennych zadań, sprawdzaniu swojej wiedzy o uniwersum Warcraft w specjalnym quizie oraz pokonywaniu dobrze znanych wrogów.
  • Postacie na poziomie 60 i wyższym mogą wykazać się w walce przeciwko najgroźniejszym bossom Azeroth – takim jak Lord Kazzak, Azuregos i Smoki Koszmaru (Dragons of Nightmare).

12 mocnych premier na obecny tydzień. Hit od Rockstar, polski horror, genialne RPG w nowej wersji, powrót Star Wars…

Transmisja z prezentacji kart z Koboldów i katakumb do Hearthstone

20 listopada o godz. 20:00 czasu polskiego obejrzymy transmisję na żywo z prezentacji kart z rozszerzenia Koboldy i katakumby, którą poprowadzą Brian Kibler i projektant Hearthstone, Peter Whalen. Całość możesz oglądać na żywo na oficjalnym kanale Hearthstone w serwisie Twitch.

Źródło: Blizzard, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie