Overwatch w formie komiksowej oraz opowieści graficznej od Dark Horse

100 stron wypełnionych grafikami oraz fabułą nawiązującą do świata i postaci Overwatch.

Dark Horse Comics oraz Blizzard Entertainment łączą siły, czego owocem ma być wydanie serii komiksów, albumów i innych obrazkowych form związanych ze świetnym sieciowym shooterem Overwatch. Jak donosi serwis Polygon, Blizzard wypuścił na rynek dotychczas osiem cyfrowych komiksów, które opowiadają historię niektórych bohaterów gry, m.in. dodanej ostatnio w ramach aktualizacji Any Amari, która jest snajperem wsparcia.


Na tym oczywiście nie koniec i fani Overwatch mogą spodziewać się kolejnych komiksów oraz opowieści graficznej, która ma zostać wydana w kwietniu 2017 roku. Księga ma być dosyć gruba (100 stron) i opowie historię pierwotnej grupy wsparcia Overwatch. W przyszłym roku na rynku pojawi się również The Art of Overwatch, czyli album z grafikami dotyczącymi omawianego tytułu. Na pewno będzie to niezła gratka dla kolekcjonerów, ponieważ zobaczymy w nim wcześniej niepublikowane graficzki koncepcyjne z Overwatch.

Dark Horse pracuje obecnie nad kolejnymi komiksami, które będą sukcesywnie wypuszczane w tym oraz w przyszłym roku. Poniżej możecie zobaczyć projekt okładki, która pojawi się na jednym z przyszłych zeszytów.

Overwatch Comics
Overwatch Comics

Dark Horse Comics tworzy również dla fanów Wiedźmina

Firma Dark Horse Comics zapowiedziała, że w przyszłym roku wypuści na rynek album, w którym znajdziemysetki nigdy wcześniej niepublikowanych grafik z Gwinta, czyli gry karcianej znanej z wiedźmińskiego uniwersum. Księga ma nosić tytuł The Art of Gwent i póki co, możemy spojrzeć na jej okładkę, którą prezentujemy poniżej.

Nadchodzący album nie będzie pierwszym owocem współpracy pomiędzy Dark Horse Comics a polskim studiem. Mieliśmy już serię komiksów z Wiedźminem, figurkę Geralta czy kompendium wiedźmińskiego świata. Zapowiedziany album jest zatem kolejnym gadżetem związanym z Białym Wilkiem, który wyjdzie z fabryki Dark Horse Comics. Nie wiadomo jeszcze, ile zapłacimy za księgę (cena nie została ujawniona) oraz czy będzie ona w ogóle dostępna do kupienia na polskim rynku.

The Art of Gwent - okładka albumu od Dark Horse Comics

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

18 Shares
Share18
+1
Tweet