Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Overwatch 2 stoi w miejscu? Aktor głosowy dzieli się niepokojącą wiadomością

Możliwe, że rozwój Overwatch 2 znacznie zwolnił. Aktor wcielający się w Genjiego twierdzi, że Blizzard nie rozmawiał z nim jeszcze na temat pracy przy grze.

Z obozu Blizzard docierają do nas niepokojące wieści. Niedawne doniesienia insiderów mówią, że kontynuacja Overwatch może zadebiutować dużo później niż się wszystkim wydaje. Blizard zdaje się jednak nie dawać ku temu żadnych przesłanek i zapowiada, że gra doczeka się prezentacji na nadchodzącym Blizzconie.

Wygląda jednak na to, że prace nad grą faktycznie posuwają się bardzo powolnie. Koreański aktor głosowy wcielający się w Genjiego udzielił niedawno wywiadu, w którym przyznał, że Blizzard nie kontaktował się z nim w kwestii nagrywania dialogów do nowej produkcji.

Aktor żartobliwie wspomniał o ewentualnym zwolnieniu, jednak jego słowa mogą zaniepokoić osoby czekające na grę.

Prowadząca: Nadal pracujesz nad Overwatch, prawda?
Aktor: Tak, nadal pracuję, ale… nie słyszałem nic o OV2
P: Jasne. Gra nie miała zostać zapowiedziana w przyszłym miesiącu?
A: O co chodzi Blizzard? Nie zostałem zwolniony, prawda?
P: Nie nagrywałeś jeszcze (kwestii dialogowych – przyp. red. )?
A: Nic związanego z OV2.

Tłumaczenie dzięki Evenstar6132 na forum Reddit

O ile dogrywanie dialogów raczej nie jest priorytetem przy produkcji gry, tak wszyscy spodziewali się, że OV2 zadebiutuje jeszcze w tym roku. Słowa aktora zdają się potwierdzać fakt, że Overwatch 2 rozwija się bardzo powoli i zbyt szybko nie trafi w ręce graczy.

Więcej informacji na temat premiery gry powinniśmy poznać na Blizzconie pod koniec lutego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się