Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Overwatch 2 – omówienie nowej mapy. Wiemy, kiedy zobaczymy grę w akcji

Blizzard opowiedział trochę o nowej mapie, która trafi do Overwatch 2. Przy okazji firma zdradziła, kiedy doczekamy się nowej prezentacji gry.

Kontynuacja Overwatch to chyba najdziwniejszy projekt Blizzarda. Wieloosobowa strzelanka cieszyła się przez pewien czas ogromną popularnością, jednak zainteresowanie nią stopniowo spadało i aktualnie OV jest raczej umiarkowanie popularne.

Druga część (a raczej gigantyczna aktualizacja) gry była sporym zaskoczeniem i swoistym rozczarowaniem dla fanów, którzy oczekiwali znacznych zmian w rozgrywce. Overwatch 2 prezentuje się jak, no właśnie, spora aktualizacja pierwowzoru, która upiększa grafikę i wprowadza kilka nowych trybów oraz postaci. Bez rewolucji, która jednak przydałaby się marce.

Blizzard promuje jednak swój projekt i na kanale YouTube gry pojawiło się omówienie nowej mapy – Kanezaka.

Została ona umiejscowiona w Japonii i Jeff Kaplan – reżyser gry – nieco przybliżył graczom jej specyfikę. Kaplan zwrócił uwagę na fakt, że mapę cechuje nastawienie na opowiadanie historii poprzez otoczenie. Jeśli chcecie przyjrzeć (a raczej przysłuchać) się szczegółom, to obejrzyjcie poniższy filmik.

Szkoda, że nie pokuszono się o załączenie do filmu fragmentów rozgrywki, ale otrzymaliśmy coś na pocieszenie. Jeff Kaplan potwierdził, że Overwatch 2 otrzyma pełną prezentacją na BlizzCon 2021. Wydarzenie to odbędzie się 19 lutego i potrwa do 20 lutego 2021 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się