Co ze skinami za 200 złotych w Overwatch 2? Blizzard odpowiada zmartwionym graczom

Overwatch 2 - bohaterowie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Przedstawiciel firmy Blizzard odniósł się do kwestii drogich przedmiotów kosmetycznych w Overwatch 2. Kontrowersyjna ankieta wspominająca o skinach za 200 złotych może jednak nie mieć większego znaczenia.

Blizzard twierdzi, że ankieta miała na celu jedynie zbadanie opinii i preferencji graczy. Zaprezentowane w niej informacje prawdopodobnie nie obrazują więc cen zawartości, którą będziemy mogli kupić w grze… choć to nadal nic absolutnie pewnego.

Ta ankieta jest w całości przeznaczona do lepszego zrozumienia preferencji graczy dotyczących różnych rodzajów przedmiotów kosmetycznych do Overwatch 2. Ceny wyświetlane w ankiecie były losowane dla każdego użytkownika i nie wskazują na ostateczne ceny. Planujemy podzielić się szczegółami dotyczącymi naszego sklepu i systemu przepustek bojowych bliżej premiery 4 października.

– poinformował przedstawiciel Blizzard w rozmowie z IGN

Wspomniana ankieta sugerowała, że za mityczne skórki do nowej odsłony Overwatch przyjdzie nam zapłacić około 200 złotych. Tańsze, legendarne skiny, miałyby kosztować około 115 złotych, a przywieszki do broni mniej więcej 45 złotych.

Overwatch 2 ukaże się 4 października tego roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch. Gra zadebiutuje w modelu free to play.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie