Tak się wkurza graczy. Nowi bohaterowie w Overwatch 2 zablokowani za przepustką sezonową

Overwatch 2 - Blizzard rozwścieczył fanów anulując tryb PvE
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Blizzard jak mało kto potrafi zawieść swoich fanów. Przepustka sezonowa w Overwatch 2 ma stanowić blokadę nowych postaci. Dzięki zdobywaniu jej kolejnych poziomów będziemy dopiero mogli je odblokować.

Oj, niedobrze się dzieje w związku z Overwatch 2. Tytuł od dłuższego czasu rozgrzewa fanów gier Blizzarda i pierwszej części. Niedawno dostaliśmy nowy gameplay z debiutującej postaci, a także informacje o mikropłatnościach. Niektórzy fani nie są zadowoleni faktem, iż „dwójka” zastąpi „jedynkę” i już nie zagramy w oryginalny hit. To chyba tylko drobny detal przy olbrzymim problemie, jaki właśnie mógł się pojawić.

Overwatch 2 i kłódka na postacie

Na forum ResetEra pojawił się ciekawy wpis jednego z uważnych użytkowników. Na oficjalnej stronie gry znalazł informacje, która sugerują, że nowe postacie zablokowane będą za przepustką sezonową. Należy pamiętać, że nic takiego nie miało miejsca w pierwszej części, a dodatkowe aktywności i zadania odblokowywały skórki, a nie całe postacie.

Dzięki przepustce Season One Premium Battle Pass możesz odblokować ponad 80 poziomów nagród, w tym Mythic Cyber Demon Genji, Legendary Hinotori Kiriko i nie tylko. Dodatkowo, jako posiadacz Przepustki Premium na Sezon Pierwszy automatycznie otrzymasz dostęp do najnowszego bohatera Overwatch – Kiriko!

– czytamy na stronie gry (opis ten został już zmieniony)

Gracze, naturalnie, wpadli w szał. No bo jak Blizzard zamierza to wykonać? Jeżeli komuś nie starczy czasu na odpowiednio długie granie, będzie musiał obejść się smakiem? Czy ludzie mający godzinę dziennie nie dadzą rady w ogóle odblokować nowego bohatera? Czy do tego będziemy musieli za to – nie wiem, czy przejdzie mi to przez palce – płacić?!

Otóż nie! To odpowiedź na ostatnie pytanie, którą wystosował Jon Spector z zespołu deweloperskiego.

Odnosząc się do niektórych niekompletnych informacji o Przepustce Bojowej Overwatch 2 – będziemy dzielić się wszystkimi szczegółami przed premierą, ale chcemy potwierdzić, że nowi bohaterowie Overwatch 2 będą dostępni w darmowej ścieżce Przepustki Bojowej.

– wyjaśnia Jon Spector z Blizzard na Twitterze

Oznacza to więc, że nic nie będzie trzeba płacić za nowe postacie, ale te i tak mają być dopiero możliwe do odblokowania, a nie pojawią się u graczy automatycznie, jak to miało miejsce wcześniej. Czekamy więc na resztę informacji i odpowiedzi na strajk, który obecnie ma miejsce na Reddicie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie