Tak gra się nową postacią z Overwatch 2. Zobaczcie gameplay

Tak gra się nową postacią z Overwatch 2. Zobaczcie gameplay
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Do Overwatch 2 zmierza zupełnie nowa postać – Królowa Junkertown. Blizzard zaprezentowało krótki, ale całkiem treściwy pokaz bohaterki.

Nowa postać to tank z – jak to określa Blizzard – cechami berserkera. Przeznaczeniem postaci jest przejmowanie obszarów i odpieranie ataków wrogów.

Pasywna umiejętność Królowej Junkertown, „Skok Adrenaliny”, leczy bohaterkę w zależności od obrażeń, które sama zada przeciwnikom. Rozgrywka tą postacią ma bazować właśnie na kradzieży życia wrogów.

Bohaterka atakuje krótką strzelbą, ale ma pod ręką też „Potępione Ostrze”, czyli swój atak alternatywny. Nóż, który dzierży bohaterka, posiada zdolność aktywną, dzięki której możemy cisnąć ostrzem w przeciwników. Jego zdolność pasywna pozwala z kolei na przyzwanie wbitego we wroga noża, co poskutkuje również przyciągnięciem niemilca do naszej bohaterki.

Umiejętność „Rzeźnia” to potężny atak toporem na sporym obszarze, który raniąc wrogów zadaje im obrażenia rozłożone w czasie i uruchamia zdolność pasywną Królowej Junkertown.

Kolejna umiejętność tej postaci, „Władczy Okrzyk”, gwarantuje bohaterce i jej sojusznikom chwilowe wzmocnienie. Postacie w zasięgu otrzymają bonus do zdrowia oraz szybkości ruchu.

Superzdolność Królowej Junkertown przypadnie do gustu fanom inicjowania starć drużynowych. Sprawia ona, że bohaterka szarżuje przed siebie zadając wrogom spore obrażenia i uniemożliwiając im leczenie się.

Przypominam, że Overwatch 2 zadebiutuje już 4 października i będzie dostępne całkowicie za darmo.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie