Overwatch 2 pokazane przez przypadek. Jeszcze chwila i mogło się to dla niego źle skończyć

Overwatch 2 - bohaterowie gry
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Od niedawna wiemy, że Overwatch 2 jest w fazie zaawansowanych testów. Część topowych graczy jak i streamerów uzyskała już dostęp do gry, której reszta świata miała jeszcze nie zobaczyć. Niestety, jeden ze streamerów przez przypadek złamał umowę NDA i pokazał fragment produkcji.

Kilka dni temu popularny streamer xQc, który swego czasu wybił się na graniu w pierwszą odsłonę Overwatcha, przez kilka sekund podczas transmisji na żywo logował się na serwer testowy „dwójki”. Na szczęście w porę się zorientował, ponieważ jeszcze chwila nieuwagi i pokazałby całemu światu, jak wygląda menu kontynuacji hitu Blizzarda. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak ogromna kara finansowa czekałaby xQc, gdyby pokazał cokolwiek „konkretniejszego” z Overwatch 2.

Co warto wywnioskować, menu logowania się wygląda bardzo podobnie do tego znanego z pierwszej części. Co ciekawe, logowanie na serwer testowy odbywało się z poziomu uruchamiania właśnie gry wydanej pierwotnie w 2016 roku. Wiadomym jest, że między obiema częściami ma być możliwy cross-play, ale sam nie spodziewałem się możliwości uruchomienia z poziomu „jedynki”. Jest spora szansa, że w przyszłości będzie to jednak wyglądać zupełnie inaczej.

Streamer jednak zdaje się należeć do tych, którzy nie boją się konsekwencji, a przynajmniej w zależności od tego, z jaką firmą ma podpisaną umowę. Niedawno xQc stwierdził, że opowie światu na temat GTA VI. Być może NDA z Rockstarem nie są tak straszne jak z Blizzardem, ponieważ w przypadku wpadki z Overwatchem 2 padło, choć raczej prześmiewczo, że streamer pójdzie do więzienia. Więcej na temat słów gracza o niewydanej jeszcze części Grand Theft Auto możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie