Overwatch 2 - Tracer

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kiepskie wieści dla graczy czekających na Overwatch 2. Zespół deweloperów się kurczy

Nie mamy dobrych informacji dla graczy wyczekujących debiutu Overwatch 2. Gra utraciła właśnie bardzo istotnego członka zespołu twórców.

Jason Schreier donosi na łamach Bloomberg, że Blizzard opuścił właśnie Chacko Sonny. Deweloper był producentem wykonawczym marki Overwatch i pracował nad obiema odsłonami serii. Ostatnio skupiał się jednak na rozwoju kontynuacji.

Współprowadzący Blizzard mieli nazwać go świetnym liderem i pochwalić za dotychczasowe osiągnięcia. Sam Sonny nie podaje oficjalnych powodów rezygnacji z pracy w Blizzard. Możemy jednak przypuścić, że sytuacja ma związek z ostatnimi oskarżeniami, z którymi musi mierzyć się firma. Przypomnijmy, że niedawno odeszło z niej paru innych pracowników, w tym reżyser oraz Lead Designer Diablo IV. Acti-Blizz opuściła też główna prawniczka, Claire Hart, a w tym miesiącu z pracy zrezygnuje także CPO, Claundine Naughton.

Na ten moment nie możemy jasno stwierdzić, czy odejście Sonny’ego będzie miało wpływ na rozwój Overwatch 2. Biorąc pod uwagę, że piastował bardzo ważne stanowisko przy produkcji gry, jest to możliwe. Blizzard oficjalnie potwierdziło jego odejście z firmy, więc istnieje szansa, że wkrótce opublikowany zostanie stosowny komentarz w sprawie roszad w składzie deweloperów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się