Outriders – opublikowano trailer z gameplayem

0 komentarzy

Ostatnio dowiadujemy się coraz więcej na temat nowego shootera od studia People Can Fly. Gra otrzymała właśnie trailer pokazujący rozgrywkę.

Outriders to kooperacyjna strzelanina z widokiem trzecioosobowym, nad którą pracuje polskie studio. Tytuł został zapowiedziany na ubiegłorocznych targach E3, ale dopiero w ostatnich dniach robi się o nim trochę głośniej. Dwa dni temu publikowaliśmy filmowy zwiastun z produkcji, a teraz przyszedł czas na filmik z gameplayem.

Wiadomo już coraz więcej na temat fabuły produkcji. Gracz stworzy własnego Outridera i wyśle go w podróż po niezbadanej, niebezpiecznej planecie. Po rozbudzeniu ze stanu hibernacji zdajemy sobie sprawę, że posiedliśmy nadludzkie moce, które wraz z nietypowym wyposażeniem pomogą nam w eksploracji wirtualnego świata. Tytuł ma zaoferować bogatą opowieść w zróżnicowanym i dopracowanym świecie.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórców, Outriders umożliwi rozgrywkę dla pojedynczego gracza, jak i 2-3 osób. Gra ma być bardzo dynamiczna, co można zaobserwować na najnowszym gameplayu, uzupełnionym wypowiedziami twórców na temat mechaniki ich dzieła.

Outriders zadebiutuje pod koniec 2020 roku na PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Gra ma już swoją kartę na Steamie, poprzez którą można składać zamówienia przedsprzedażowe dla wersji Deluxe Edition. kosztuje całkiem sporo, bo prawie 250 złotych.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się