Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Outriders dopiero w 2021 roku? Polska gra może zaliczyć opóźnienie

Strona Steam gry Outriders zdradziła przesunięcie premiery polskiej produkcji. Tytuł zadebiutuje dopiero w 2021 roku.

Produkcja warszawskiego studia People Can Fly pierwotnie miała zadebiutować w tegoroczne święta. Choć nic nie wskazywało na opóźnienie premiery, to najwyraźniej plany uległy zmianie.

Na stronie Steam Outriders pojawiła się zaktualizowana data wydania. Tytuł ma trafić w ręce graczy dopiero 2 lutego 2021 roku, czyli nieco później, niż zakładano.

Póki co polskie studio nie wydało żadnego oświadczenia w tej sprawie. Nie wiadomo też, z czego wynikałoby takie opóźnienie. Najpewniej deweloperzy chcą ostatecznie dopracować swój produkt i przy okazji ominąć najbardziej intensywny w branży okres wydawniczy, czyli właśnie święta.

Przesunięcie premiery na trzy miesiące po udostępnieniu graczom nowych konsol, a co za tym idzie wielu tytułów startowych, pozwoli na zwiększenie zainteresowania i sprzedaży gry.

Outriders ma w końcu oferować kooperacyjny tryb multiplayer, więc utrzymanie stałej bazy graczy jest szalenie ważne w rozwoju tytułu. Wydanie takiej produkcji chwilę po Cyberpunk 2077, Demon’s Souls Remake i nowym Assassin’s Creed byłoby strzałem w stopę.

Jeśli chcecie zobaczyć Outriders w akcji, to koniecznie zajrzyjcie tutaj. Gra pojawi się na PC, PS4, XOne, PS5, Xbox Series X i Google Stadia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się