Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Outriders opóźnione. Gra otrzyma wsparcie cross-play i darmową aktualizację na PS5 i XSX

Potwierdziły się doniesienia o przesunięciu premiery Outriders. Polska gra zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, ale otrzymaliśmy informacje na otarcie łez.

Niestety, zmiana daty premiery polskiego Outriders na Steam nie okazała się błędem. People Can Fly postanowiło przełożyć wydanie gry na przyszły rok.

Produkcja pojawi się na rynku 2 lutego 2021 roku. Pierwotnie tytuł miał trafić w ręce graczy w tegoroczne święta. Powodem przełożenia gry mają być komplikacje związane z pandemią, które utrudniły testy tytułu. People Can Fly chcą dostarczyć graczom jak najlepsze możliwe doświadczenie i pozbawić je przez ten czas wszelkich niedociągnięć.

Na szczęście nowe informacje o grze uszczęśliwią część graczy. Outriders otrzyma pełne wsparcie dla rozgrywki cross-play. Dodatkowo posiadacze gry na aktualną generację konsol otrzymają darmową aktualizację na PS5 lub Xbox Series X i S.

Choć dłuższy czas oczekiwania na grę może rozczarowywać, to zdecydowanie jest on wart zachodu. Czasem lepiej poczekać kilka miesięcy dłużej, niż dostać niedopracowany produkt, którego naprawa zajęłaby dłuższy czas. Jeśli twórcy postanowili, że wolą dłużej poczekać z wydaniem swojej gry, to najwyraźniej podjęli najlepszy z możliwych wyborów.

Outriders dostępne będzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz Google Stadia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się