Oto jak będą wyglądać nowe zestawy z PS Vitą

Tak, Sony nie zapomina o swojej przenośnej konsoli.

W Japonii już niebawem pojawią się nowe zestawy PS Vity z kartą 16 GB. Będą sprzedawane pod nazwą PS Vita Debut Pack. Co znajdzie się w środku? Oczywiście konsola, ale także całkiem stylowy pokrowiec, karta pamięci 16 GB, ładowarka oraz kabel USB. Ponadto kupujący dostaną 15-dniowy dostęp do PlayStation Plus. Ale to nie wszystko.

Na karcie zainstalowane będą już trzy gry: Chain Chronicle VMagica Wars: ZANBATSU, Monster Hunter Frontier G oraz motyw tematyczny God Eater 2: Rage Burst.

PS Vita będzie sprzedawana w kilku nowych zestawach. Dostępna będzie starsza wersja PCH-1000 3G/Wi-Fi w kolorze czarnym lub model PS Vita Slim o oznaczeniu PCH-2000 Wi-Fi w kolorach czarnym i wersjach z tylną klapką niebieską lub czerwoną. Zdjęcia nowych pakietów możecie zobaczyć poniżej.


Do sprzedaży nowe zestawy w Japonii wejdą 19 lutego w cenie 20 tysięcy jenów, czyli około 660 złotych. Nie wiadomo, czy podobne trafią też do Europy. Jeśli tak, to zapewne możemy się spodziewać nieco innych gier zainstalowanych na karcie.

 

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

9 Shares
Share9
+1
Tweet