Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Oto gry na PS4, które Sony pokaże na TGS 2019

Sony szykuje się do targów Tokyo Game Show i ujawnia, z czym pokaże się przed publicznością.

Dopiero co ochłonęliśmy po gamescom 2019, a już przed nami kolejna wielka impreza dla graczy. Mowa o największych targach w Japonii, czyli Tokyo Game Show. Nie zabraknie tam Sony, które przedstawiło właśnie gry, którymi chce przyciągnąć publiczność na swoje stanowiska.

TGS 2019 – jakie gry na PS4?

Gwiazdą programu będzie oczywiście Death Stranding, lecz niestety nie w wersji grywalnej. Uczestnicy TGS 2019 zobaczą nowe fragmenty rozgrywki na wielkich telebimach.

Będzie jednak w co pograć. Wśród wersji demo do sprawdzenia na miejscu znalazły się Final Fantasy 7 Remake, Call of Duty: Modern Warfare oraz Nioh 2. Fani wirtualnej rzeczywistości pobawią się natomiast przy Space Channel 5 VR Kinda Funky News Flash! oraz Marvel’s Iron Man.

Sony planuje również pokazy gameplay’ów w ramach programu PlayStation Presents Live Show TGS 2019. Czy będą jakieś zapowiedzi nowych gier? Wątpliwe (choć niewykluczone), ponieważ w tym roku Japończycy nie zapowiedzieli specjalnej konferencji na żywo poprzedzającej targi.

Przypominamy, że TGS 2019 startuje 12 września i potrwa do 15 września.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%