On Air to horror science-fiction, który nie tylko imponuje grafiką, ale ma nas srogo przerazić

On Air potwór w korytarzu
PC

Trochę w klimacie Archiwum X, a miejscami zahacza nawet o Resident Evil. On Air wygląda przepięknie i ma spore ambicje przerazić graczy.

Twórcy opublikowali zwiastun z pokazem technologii ray tracing.

On Air, czyli coś dla fanów science-fiction

Horrorów science-fiction nigdy dość. Szczególnie że w ostatnim czasie panuje dość zauważalna posucha w tym temacie. Oczywiście, na horyzoncie majaczy parę ciekawych pozycji (jak choćby Ghostwire: Tokyo), ale mało która wydaje się tak klimatyczna, jak On Air.

Twórcy z RainStyle Games opublikowali nowy zwiastun swojej produkcji. Materiał skupia się przede wszystkim na możliwościach ray tracing i, trzeba przyznać, że otoczenie, gra świateł i cieni oraz efekty cząsteczkowe wyglądają naprawdę świetnie. Osobiście mógłbym przyczepić się nieco do modeli postaci i ich animacji, ale do premiery stosunkowo długa droga.

Gra zabierze nas do lat 60. XX wieku, gdzie udamy się do hotelu Algol. Ten, jak zwykle to bywa w horrorach, nawiedzony jest przez wszelkiego rodzaju maszkary i niebezpieczeństwa. Oczywiście to biedny gracz będzie musiał wyjaśnić te wszystkie niezbyt normalne zjawiska. Z pewnością spory akcent postawiony zostanie na element „radia”, zauważalny w zajawce i de facto samym tytule gry.

Twórcy obiecują dość sporą swobodę. Głównie skupimy się na rozwiązywaniu głównego wątku opowieści, jednak miejscami czekają na nas poboczne aktywności, sporo eksploracji i nieco uciekania. Elementy science-fiction mają zagwarantować stale zmieniające się piętra hotelu. Brzmi to wszystko naprawdę ciekawie, ale musimy na premierę jeszcze trochę poczekać. Ta bowiem zaplanowana została na 27 grudnia 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia