Oferta PS Plus na październik 2014. Poznamy ją nieco później?

Sugeruje to jeden z przedstawicieli Sony.

[Aktualizacja]

Oferta PS Plus na październik 2014 już się pojawiła. Listę gier znajdziecie w tym miejscu.

[Oryginalna wiadomość]

Październik coraz bliżej i subskrybenci PlayStation Plus już wypatrują jakichkolwiek informacji dotyczących nowej oferty PS+, choćby przecieków. Przeważnie lista gier na kolejny okres jest ujawniana w ostatnim tygodniu danego miesiąca. Niestety, tym razem możemy poczekać nieco dłużej.

Fred Dutton, czyli manager europejskiego blogu PlayStation, wspomniał o tym w odpowiedzi na pytanie internauty, który poprosił o jakiekolwiek informacje dotyczące PS Plus na październik 2014. – W chwili obecnej wygląda na to, że nowe gry w PlayStation Plus pojawia się w dniu 8 października, więc lista tytułów powinna zostać ogłoszona w okolicach 1 października – odpowiada Dutton.

Przedstawiciel Sony przypomniał również o DriveClub Free Edition, która w październikowym PS+ zostanie udostępniona dla posiadaczy PS4. – Myślę, że będziecie się świetnie bawić przy tym tytule i to bez wykładania dodatkowej gotówki z portfela – zachwala Fred Dutton.

PS-Plus-październik-2014

Jak wiecie, zazwyczaj w ramach PS+ dostajemy po dwie gry na każdą konsolę Sony, czyli PS3, PS Vita oraz PlayStation 4. Ostatnia platforma może liczyć w październiku jednak na dodatkowy trzeci tytuł, którym będzie właśnie specjalna wersja DriveClub. O tym, co będzie zawierała ta edycja, pisaliśmy tutaj.

Miejmy nadzieję, że szybko poznamy listę gier PS+ na październik 2014. Jak tylko zostanie opublikowana, znajdziecie ją w naszym serwisie. Dajcie równie znać w komentarzach, jakich gier byście sobie życzyli w październikowej ofercie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.