Odtwarzacz mp3 z logo Metal Gear Solid za ponad 4 tys. zł. Sony świętuje premierę

Sony przygotowało kilka gadżetów dla wiernych fanów Metal Gear Solid. W tym odtwarzacz mp3 za sporą kasę.

Premiera Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zbliża się wielkimi krokami. Sony z tej okazji przygotowało gadżety, które zawierają logo produkcji i kilka dodatków. Uwagę przykuwa Walkman Sony, którego wartość producent wycenił na 1140 dolarów, czyli ponad 4200 złotych. Ma on dysk o pojemności 128 GB. Zawiera także kilka utworów z gry i tapety. Warto dodać, że jest to specjalna wersja Walkmana Sony, który już od dawna jest na rynku, a mianowicie modelu NW-ZX2, który w Polsce kosztuje około 4900 złotych. Jeśli więc specjalna wersja miałaby trafić do naszego kraju, to zapewne jego cena będzie jeszcze wyższa niż podstawowej, co może się sprowadzić nawet do wydatku ponad 5 tys. złotych.

Co ciekawe, Sony ma zamiar wydać jeszcze inny odtwarzacz o pojemności 32 GB z mniejszą liczbą dodatków związanych z grą, które producent wrzuca do pamięci. Wtedy cena spada do 230 dolarów, ale ten egzemplarz bazuje na innym modelu.


Ponadto z okazji premiery Metal Gear Solid V, przygotowywana jest specjalna wersja tabletu Z4 oraz telefonu Xperia Z3, cena odpowiednio 680 dolarów i 450 dolarów.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

10 Shares
Share10
+1
Tweet