Metal Gear Solid V: The Definitive Experience na zwiastunie

Trzy gry w jednym.

Konami przedstawiło krótki zwiastun prezentują pakiet gier wchodzących w skład Metal Gear Solid V: The Definitive Experience. Już 11 października w sprzedaży będzie można dostać Metal Gear Solid: Ground Zeroes, The Phantom Pain oraz Metal Gear Online w jednym zestawie.

Całość będzie dostępna na PlayStation 4 oraz Xboksa One i z pewnością jest dobrą okazją do nadrobienia zaległości. Nie graliście jeszcze w piątą odsłonę Metal Gear Solid? Zatem do dzieła!

Przy okazji podzielcie się swoimi wrażeniami z Metal Gear Solid jeśli oczywiście mieliście czas zagrać w produkcję.

Metal Gear Survive – ta gra będzie miała mało wspólnego z serią MGS

W trakcie Tokyo Games Show 2016 zaprezentowany został nowy fragment rozgrywki z Metal Gear Survive. To nowa gra tworzona po tym, jak studio Konami opuścił w 2015 roku Hideo Kojima. Oprócz części tytułu, trudno tutaj doszukiwać się nawiązania do poprzednich części.

Mamy kilku nieznanych żołnierzy, którzy trafiają do alternatywnej rzeczywistości, gdzie pełno jest podobnych do zombie istot (w większości pozbawionych głowy). Elementem, który może wskazywać na nawiązanie do MGS, jest rozgrywka nastawiona na skradanie.

Twórcy stawiają w Metal Gear Survive na kooperację kilku żołnierzy, na materiale widać więc, jak gracz przełącza się pomiędzy nimi. Jak wam się podoba taka koncepcja na grę?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: