Odświeżony BioShock i BioShock 2 możesz dostać za darmo

Odświeżony BioShock i BioShock 2 możesz dostać za darmo
Gry za darmo Newsy PC

Wczoraj dowiedzieliśmy się oficjalnie o istnieniu BioShock: The Collection, które pojawi się 16 września tego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Składanka będzie zawierała trzy części znanej serii: BioShockBioShock 2 oraz BioShock Infinite. Wszystkie doczekają się lekkiego odświeżenia (tutaj możecie zerknąć na stosowne porównanie grafiki), lecz w przypadku PC, ma to dotyczyć jedynie dwóch pierwszych części. Posiadacze blaszaków znajdą zatem w BioShock: The Collection jedynkę i dwójkę z lepszą oprawą oraz Infinite wyglądające tak samo, jak obecna wersja gry na PC.

I tutaj przechodzimy do meritum, czyli niespodzianki. Jak wiadomo, zapowiedziana kolekcja jedynie na konsolach pojawi się w wersjach pudełkowych, zatem na pecetach pozostaje wydanie cyfrowe. Jeśli posiadacie w bibliotece Steam oryginalne BioShock i BioShock 2, po premierze kolekcji dostaniecie możliwość darmowego zaktualizowania gier do wersji zremasterowanych! Infinitie to nie dotyczy, ponieważ jak wspomnieliśmy, w przypadku PC i tak nie będzie w niej żadnych wizualnych zmian na lepsze.

Oznacza to, że niektórzy gracze będą się cieszyć odświeżoną grafiką w dwóch kultowych grach bez żadnych dodatkowych opłat. Takie akcje to my lubimy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie