Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Od dzisiaj za darmo. Islands of Nyne: Battle Royale przechodzi na Free To Play

Deweloperzy odpowiedzialni za Islands of Nyne: Battle Royale nie mają dobrych wieści. Co prawda gra jest od teraz darmowa, lecz nie będzie dalej wspierana.

W lipcu tego roku na Steam pojawiła się strzelanka Islands of Nyne: Battle Royale. Odpowiedzialne za projekt Define Human Studios miało wielkie plany dotyczące rozwoju gry, lecz nagle wszystko się posypało i deweloper informuje, że nie ma funduszy, by wspierać swoje dzieło.

Ostatecznie stwierdzono, że Islands of Nyne: Battle Royale jest od teraz za darmo do pobrania, serwery gry zostają aktywne (nie wiadomo, do kiedy), a osoby, które wcześniej kupiły grę lub skiny otrzymają zwrot pieniędzy.

Gra jest przedstawicielem battle royale, tyle że w klimatach futurystycznych. Define Human nie wybiega przed szereg: podobnie jak w przypadku konkurencji, na mapach zmierzy się do stu graczy. Tytuł zapewni także (jak nazwał je deweloper) unikalne areny, na których będzie miała miejsce walka. Każda mapa-arena będzie miała wyjątkowy setting i będzie ozdobiona punktami orientacyjnymi, to znaczy znanymi budowlami architektury, takimi jak świątynie Majów, bazy wojskowe i nowoczesne urbanscape’y. Nie zabraknie obcych, surrealistycznych krajobrazów, dotąd zupełnie nieznanych człowiekowi.

W grze nie zabraknie także systemu inwentarza, który ograniczy ilość posiadanej broni i przedmiotów. Gracz będzie dodatkowo wyposażony w mapę, dzięki której będzie mógł z łatwością zwiedzać poszczególne zakątki aren. Deweloperzy obiecują także pola plazmy, które, jak można przypuszczać, będą zawężały teren mapy tak, jak ma to miejsce w podobnych grach battle royale, wraz z kończeniem się czasu meczu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%