Nowy zwiastun Homefront: The Revolution prezentuje okupowaną Filadelfię

Gotowi, aby zobaczyć alternatywną rzeczywistość?

Techland przedstawił właśnie najnowszy zwiastun nadchodzącego Homefront: The Revolution oraz kilka interesujących screenów z gry. Materiał prezentuje poszczególne strefy okupowanej Filadelfii i wskazuje, jaką taktykę należy przyjąć w każdej z nich. Dokonania gracza mają bezpośredni wpływ na otaczający go świat i prowadzą do jednego celu: rewolucji.

Dodatkowo w dniu dzisiejszym wydawca przedstawia także program Wyróżnień, które planowane są do gry.


Program Wyróżnień w Homefront: The Revolution jest to system nagród dla członków społeczności zgromadzonej wokół gry. Każdy gracz zarejestrowany na Homefront-Game.com może zalogować się i zdobywać zasługi wykonując na stronie proste czynności. Każde zrealizowane zadanie odblokowuje odpowiedni element wyposażenia bojowego z zestawu Red Rebel, które może być użyte przez postać wybraną przez gracza w trybie Ruchu Oporu. Chcąc odebrać nagrody bezpośrednio w grze, użytkownicy będą mogli połączyć swój profil Homefront z kontem Xbox LIVE, PSN lub Steam. Będzie to możliwe jeszcze przed majową premierą gry.

Zestaw Red Rebel wpływa wyłącznie na wygląd postaci w grze. Aktualnie dostępnych jest siedem Zasług. W najbliższych tygodniach pojawią się kolejne.

Premiera Homefront: The Revolution jest zaplanowana 20 maja 2016. Docelowe platformy to: PC (159,90 zł) oraz Xbox One, PlayStation 4 (259,90 zł).

Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

15 Shares
Share15
+1
Tweet