Nowy zwiastun Assetto Corsa stawia na szczegóły

Trailer obrazuje precyzję odwzorowania samochodów i dbałość o najmniejsze detale. 

Kunos Simulazioni przy Assetto Corsa za nadrzędny cel postawiło sobie stworzenie maksymalnie realistycznego symulatora wyścigów samochodowych na precyzyjnie odwzorowanych najsłynniejszych torach wyścigowych świata. To wszystko zostało przedstawione na najnowszym zwiastunie Zaprojektowane do perfekcji.


Do odwzorowania samochodów oraz tras wykorzystano technologię laserowego skanowania, co zapewniło Assetto Corsa niezrównany poziom realizmu i perfekcyjnej dokładności. Producenci poszczególnych samochodów certyfikowali także wszelkie parametry techniczne, fizykę jazdy oraz oczywiście sam wygląd aut. Z podobną starannością odtworzono tory wyścigowe jak Silverstone, Monza czy osławiony „Ring”, czyli Nürburgring i jego trudniejszą, dłuższą wersję Nordschleife. Deweloperzy na bazie autorskiego silnika stworzyli zaawansowany i symulacyjny model jazdy przy zachowaniu grywalności i możliwości dostosowania poziomu trudności gry do umiejętności kierowcy.

Asseto Corsa będzie też dostępny w Limitowanej Edycji Premierowej. Premierowy nakład, otrzymuje darmowy bonus nazwany – Prestige Pack. Pod tajemniczą nazwą kryje się 9 niesamowitych samochodów. Limitowana Edycja Premierowa będzie dostępna dokładnie w tej samej cenie, co wydanie standardowe (219,90 zł). Ilość gier jest ograniczona, tylko do wyczerpania zapasów.

Assetto Corsa – premiera przewidziana jest na 3 czerwca tego roku. Gra, dzięki Wydawnictwu Techland, będzie dostępna na polskim rynku na platformie PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł już wcześniej zadebiutował na PC.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

10 Shares
Share10
+1
Tweet