Nowy patch do Wiedźmina 3 usprawni ekwipunek? Będzie skrzynia na przedmioty?

Brakuje Wam miejsca na cenne przedmioty, których nie chcecie sprzedawać? Być może wkrótce znajdzie się na to rozwiązanie.

Jak pisaliśmy niedawno, patch 1.07 do Wiedźmina 3 jest już w produkcji i według zapowiedzi polskiego dewelopera, ma być naprawdę ogromny.

Niestety listy zmian nadal nie poznaliśmy. CD Projekt RED nie ujawniło również, kiedy tak naprawdę aktualizacja ujrzy światło dzienne. Marcin Momot sugeruje jednak na oficjalnym forum studia, że w nadchodzącej łatce możemy liczyć m.in. na zmiany związane z ekwipunkiem.


Jeden z graczy napisał na forum, że przerwał granie w Wiedźmina 3 będąc na 14 poziomie doświadczenia. Wszystko przez to, że ma w ekwipunku tak dużo przedmiotów, których nie chce sprzedawać, że nowe już mu się nie mieszczą. Przy okazji wspomniał, że ekwipunek mógłby być bardziej przejrzysty i uporządkowany. – Czy możemy się spodziewać, że nadchodzący patch rozbuduje inventory (opcje sortowania, nowe karty) oraz wprowadzi osobistą skrzynię na przedmioty? – pyta użytkownik wiedźmińskiego forum.

Nie będę wchodził w szczegóły, lecz nad czymś już pracujemy i powinno to zadowolić wielu graczy – odpowiada Marcin Momot. Jeśli zatem cierpicie na brak miejsca w ekwipunku, możliwe, że łatka 1.07 okaże się rozwiązaniem.

Też uważacie, że inventory w Wiedźminie 3 powinno zostać w jakiś sposób odświeżone?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

32 Shares
Share32
+1
Tweet