Patch 1.07 do Wiedźmina 3 testowany. Rynsztunek szkoły wilka wkrótce poprawnie na PS4

Studio CD Projekt RED zaznacza, że nadchodząca łatka będzie ogromna i zdaje sobie sprawę, że niektórzy gracze mają jeszcze problem z dodatkiem Rynsztunek szkoły wilka.

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że patch 1.07 do Wiedźmina 3: Dziki Gon już powstaje i ma być naprawdę sporych rozmiarów. Dzisiaj Marcin Momot potwierdza na oficjalnym forum polskiego dewelopera, że prace ciągle trwają. – Aktualizacja jest duża, więc wszystko musi być dokładnie przetestowane – zaznacza Momot, prosząc jednocześnie o trochę cierpliwości.


Jeden z graczy zapytał, czy patch 1.07 będzie większy niż ostatnia łatka z numerkiem 1.05. Odpowiedź ze strony CD Projekt RED jest krótka: Tak.

Jeśli pojawi się oficjalna lista zmian, które przyniesie zapowiadana aktualizacja, na pewno wszystko u nas znajdziecie. Wcześniej twórcy Wiedźmina 3 wspominali, że nie porzucono prac nad poprawieniem płynności w przypadku edycji gry na PlayStation 4. Liczymy więc, że patch 1.07 zajmie się również i tą sprawą.

Marcin Momot wypowiedział się również na temat jednego z darmowych DLC, które co prawda trafiło już jakiś czas temu na PS4, lecz widocznie niektórzy gracze nadal nie mogą odnaleźć pliku, albo mają problem z wykonaniem samego zadania. Chodzi o Rynsztunek szkoły wilka. Dodatku nie znajdziecie w PS Store wchodząc po prostu na kartę gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wystarczy jednak w wyszukiwarce sklepu PlayStation wpisać nazwę DLC i od razu je zobaczycie. Żeby było szybciej, podajemy link.

CD Projekt RED wie, że problem z DLC istnieje. – Pracujemy nad tym, żeby Rynsztunek Wilka znów był widoczny z poziomu sklepu. Przepraszamy za utrudnienie – pisze Marcin Momot.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet