Nowy *beep* w sieci! Fani Cyberpunka mogą zacierać ręce?

Nowy Cyberpunk gra planszowa.jpg
Newsy PC PS5 Xbox Series

Go On Board podgrzewa atmosferę przed premierą? Czyżby ich najnowszy wpis w mediach społecznościowych zwiastował nowego Cyberpunka?

Producent gier planszowych Go On Board opublikował tajemniczy wpis, natomiast fani marki od CD Projekt RED, z pewnością wiedzą co może się szykować. Tak, nowa planszówka bazująca na produkcji polskiego studia!

Zapewne pamiętacie akcję ze słynnym *beep*. Dla przypomnienia, dokładnie 10 stycznia 2018 roku CD Projekt RED opublikował wpis ze wspomnianym słowem, tym samym zapowiadając prace nad nową grą – Cyberpunk 2077. Akcję polskiego producenta szybko poszły w górę. Nic dziwnego, ponieważ na kolejny tytuł od „Redów”, fani czekali od lat.

Dzisiaj z kolei, czyli w szóstą rocznicę wspomnianego wpisu, producent gier planszowych postanowił opublikować swój *beep*. Czy może to zwiastować nową grę planszową na motywach Cyberpunk 2077? Być może to zwykłe zwrócenie na siebie uwagi ze względu na rocznicę, a może jednak zapowiedź.

Otóż Go On Board wyprodukowało wcześniej grę planszową The Witcher, wchodząc tym samym w kooperację z CD Projekt RED. Gra zrobiła sporo szumu wśród społeczności, więc jest spora szansa, że obie firmy chcą przedłużyć zainteresowanie tym razem Cyberpunkiem.

Czy *beep* faktycznie oznacza nową grę, mamy nadzieję przekonać się już niebawem. Warto śledzić Go On Board na Facebooku, kto wie, kiedy po raz kolejny „odezwą” się do fanów.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie