Nowości w HEX: Shards of Fate – 275 powodów do radości

Tyle bowiem kart będzie sobie liczył nowy zestaw Herofall.

Gameforge oraz producent HEX Entertainment ujawniają po raz pierwszy szczegóły na temat nadchodzącego, 5. zestawu kart pt. “Herofall”. Zestaw ten wzbogaci grę HEX: Shards of Fate o 275 nowych kart, a pojawi się jesienią tego roku. Ponadto odbędzie się pierwszy turniej Cosmic Crown Showdown na zasadach wprowadzonego niedawno do gry systemu rankingowego.


Zaczynamy igrzyska!

W turnieju Cosmic Crown Showdown zmierzą się gracze, którym udało się zakwalifikować do ligi Kosmosu. W pojedynkach mogą brać udział gracze z 64 pierwszych miejsc rankingów Constructed i Limited, a runda kwalifikacyjna odbywa się na zasadach systemu rankingowego z dwumiesięcznym rytmem sezonowym. Uczestnicy rundy końcowej będą zatem znani pod koniec sierpnia, a pierwszy Cosmic Crown Showdown odbędzie się na początku września.

O bohaterach i najemnikach

Aktualizacja wprowadzi do gry 18 nowych legendarnych kart, nowe designy kart, 20 dodatkowych czempionów oraz dalsze koszulki na karty i karty PvE. Tematem nowych jednostek, akcji i bohaterów będzie konflikt dwóch frakcji w świecie HEXa – czyli wojna między sojuszem Ardoru a Podziemiem. Taktycznie gra zostanie wzbogacona o nowe atrybuty (specyficzne mechaniki kart), na temat których dowiemy się więcej już wkrótce.

O HEX: Shards of Fate

HEX: Shards of Fate łączy planowanie strategiczne w kolekcjonerskiej grze karcianej (TCG) z bogatą głębią gry fabularnej (RPG), tworząc tym samym nowy gatunek: TCG-RPG. Gra oferuje elementy RPG, takie jak kampanię PvE wraz z ogromnym światem oraz systemem talentów.

Jak grać w HEX: Shards of Fate?

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet