HEX

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

HEX Shards of Fate z nową aktualizacją

Nowa klasa, najemnicy, misje na morzu i nowy, maksymalny poziom postaci do zdobycia.

Gameforge i HEX Entertainment informują, że do 11 grudnia pojawi się nowa aktualizacja kampanii wirtualnej gry karcianej HEX: Shards of Fate. Rozszerzenie to wzbogaca historię o dodatkowe 40 godzin gry, więcej unikatowych kart i zupełnie nową klasę – Łowcę. Ponadto, gracze będą mogli korzystać z usług najemników, którzy otwierają całkowicie nowe możliwości odkrywania świata Entrath.

Nowa klasa dla każdego

Nowa klasa postaci Łowcy jest prawdziwym mistrzem przetrwania, posługującym się zarówno technikami walki w zwarciu, jak i na odległość. Bohater otrzymuje wsparcie w postaci wiernego zwierzaka o potężnych umiejętnościach.

Najemnicy w PvE

Wraz z nową klasą w świecie HEX-a po raz pierwszy pojawią się najemnicy. Przy każdym pojedynku w kampanii gracze mogą wysłać do walki jednego z płatnych żołdaków. „Psy wojny” posiadają specyficzne umiejętności i własne talie, które otwierają graczom drogę do rozbudowania dotychczasowych strategii.

Podobnie jak przedmioty wyposażenia, najemników można znaleźć w grze, a nawet nimi handlować. We wszystkich instancjach pojawią się również specjalne wyzwania dla najemników. Dzięki nim gracze będą mogli wyruszać na instancje uzbrojeni w dodatkowe talie z lepszymi odpowiedziami na poszczególne mechaniki przeciwników.

Misje na morzu i nowy maksymalny poziom postaci

W rozszerzonej kampanii żeglarskiej gracze, jako kapitanowie statków, przemierzają Morze Alachiczne. Łodzie posiadają drzewka talentów i zastępuje postać bohatera podczas pojedynków. Wypełniając różne misje, gracze zbierają łup i punkty do ulepszenia parametrów statków. Chronicles of Entrath rozdział 2 podwyższa maksymalny poziom postaci w kampanii do 15, odblokowując w ten sposób dostęp do nowych umiejętności dla klas Maga, Wojownika i Kleryka.

Źródło: Materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%