Nowe szczegóły o Battleborn. Bohaterowie, tryby rozgrywki i nie tylko

Jesteście ciekawi, co szykuje Gearbox Software? Oto najnowsze wieści dotyczące Battleborn.

Gearbox Software ma zamiar wydać Battleborn zimą tego roku. Przyszedł więc czas, aby zapoznać się ze szczegółami produkcji. Producent przekazał właśnie, że w grze dostępnych będzie aż 25 różnych bohaterów, którzy charakteryzować będą się odmiennym zestawem cech, umiejętności oraz broni. Każdego z nich będzie można wyszkolić maksymalnie do 10 poziomu doświadczenia.

Co ciekawe, mimo że Battleborn zapowiadane jest przede wszystkim jako tytuł MOBA FPS, będzie zawierać tryb kampanii dla pojedynczego gracza z interesującą fabułą. Tryb ten będzie można również ukończyć z pomocą znajomych, zarówno łącząc się z nimi w sieci, jak i grając na jednym sprzęcie przy podzielonym ekranie (maksymalnie pięciu graczy).


Oprócz trybu kampanii, w sieci będzie można zagrać w trzech różnych opcjach. Incursion ma umożliwić typowe rozgrywki, w których gracze podzieleni na drużyny, mają za zadanie zniszczyć bazę przeciwników. W Devastation należy bronić konkretnych punktów na mapie, a w Meltdown zadaniem drużyny ma być ochrona konkretnej jednostki sterowanej przez sztuczną inteligencję.

Sprawdźcie poniższy zwiastun i koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy podoba Wam się najnowsza produkcja od twórców Brothers in Arms i Borderlands.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet