Teraz zagracie za darmo w strzelaninę od twórców serii Borderlands

Teraz zagracie za darmo w strzelaninę od twórców serii Borderlands
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Battleborn pojawiło się na rynku w zeszłym roku, w tym samym miesiącu, co święcąca obecnie tryumfy i podobna w założeniach gra Overwatch od Blizzarda. Ta pierwsza musiała ustąpić, lecz właśnie pojawiła się szansa, by ponownie zgarnęła nieco użytkowników.

Gearbox Software ogłosiło bowiem, że Battleborn będzie od teraz za darmo, lecz z pewnymi ograniczeniami. Gracze otrzymują jedynie tryb multiplayer, lecz bez żadnych ograniczeń czasowych. Tutaj możemy powalczyć w trybach Incursion, Meltdown, Capture oraz Face-Off + Supercharge, który zadebiutuje 22 czerwca. Wybierzemy jednego z sześciu bohaterów (pula postaci będzie się zmieniała co tydzień), którego ulepszymy tak samo jak w pełnej wersji strzelaniny.

Komu spodoba się taki trial Battleborn, będzie mógł oczywiście sięgnąć po pełną wersję, uzbrojoną w tryb fabularny, prywatne mecze, 25 bohaterów i jeszcze więcej opcji personalizacji wojowników.

Osoby, które kupiły Battleborn już wcześniej, w ramach pewnej rekompensaty otrzymają natomiast od dewelopera pakiet Founder’s Bonus. Zawiera on choćby 50 tysięcy kredytów oraz złote skiny dla Mellka i Deande.

Zachęceni, by zagrać? Darmowa wersja Battleborn jest już dostępna na PC oraz Xbox One, a na PS4 wyląduje 13 czerwca. Poniżej linki do pobrania:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie