Nowe screeny z GTA V na PC. Gra zajmuje 7 płyt, dostaniemy edytor do tworzenia filmów!

Pecetowa edycja Grand Theft Auto V prezentuje się naprawdę świetnie. Sami zobaczcie.

GTA V na PC zobaczymy już 14 kwietnia i co chwilę dostajemy kolejne informacje, które podsycają i tak już ogromny ogień przed premierą.

Wczoraj pisaliśmy o cyfrowej edycji tytułu, prezentując instrukcję pobrania go w opcji pre-load. Mogliśmy również spojrzeć na wszystkie ustawienia graficzne GTA V, które zobaczymy po odpaleniu tytułu. Dzisiaj dochodzą do tego nowe wieści.


Rockstar zdradził, że pecetowe wydanie gry otrzyma edytor, dzięki któremu będziemy mogli nagrać własny film rozgrywający się na ulicach Los Santos! Rozpoczniemy oczywiście od zaplanowania akcji oraz scenariusza, następnie poustawiamy w wybranych miejscach kamery i weźmiemy się za odgrywanie swoich ról. Później będziemy mogli zmontować scenki używając różnych filtrów. Ciekawe, czy najlepsze filmiki znajdą się w repertuarze wirtualnego kina w Los Santos.

Pecetowcy będą mogli również przenosić postacie z konsol do swojej wersji gry i dostaną nową stację radiową The Lab. Usłyszymy w niej takich wykonawców, jak: Earl Sweatshirt, Little Dragon, Phantogram, Freddie Gibbs, Popcaan, Killer Mike, Tunde Adebimpe oraz Samuel T. Herring (Future Islands).

W sieci wylądowały również świeżutkie screeny z GTA V na PC, które potwierdzają, że tytuł wygląda wyśmienicie. Zanim przejdziecie do galerii, spójrzcie jeszcze na zdjęcie, które przedstawia zawartość pudełeczka z grą. Wygląda na to, że niektóre sklepy nie dotrzymały daty premiery i ktoś na świecie posiada już fizyczne wydanie GTA V na PC. W środku aż 7 płyt! Będzie żonglerka.

GTA-V-na-płytach

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

40 Shares
Share40
+1
Tweet