Czekacie na coś nowego w For Honor? Oglądajcie!

Przygotujcie się na kolejne atrakcje na polu bitwy.

Ubisoft ogłasza, że 15 sierpnia wystartuje trzeci sezon w For Honor, który otrzymał nazwę Gorycz i Chwała. Wraz z nim do gry trafią nowe postacie – Highlander (powyżej) oraz Gladiator (screen poniżej).

Pierwszy z bohaterów dysponuje bronią o bardzo dużym zasięgu, jakiego nie ma żaden miecz w For Honor. Dodatkowo możemy przełączać się pomiędzy dwoma stylami walki: defensywny wzmocni naszą obronę, a ofensywny pozwoli na zastosowanie lepszych ataków, lecz ograniczy naszą możliwość blokowania ciosów przeciwnika. Gladiator jest natomiast lekko uzbrojonym i bardzo zwinnym osiłkiem.

For Honor

Jeśli posiadacie przepustkę sezonową do For Honor, dostaniecie darmowy dostęp do Highlandera oraz Gladiatora 15 sierpnia, pozostali gracze będą mogli kupić bohaterów za walutę w grze od 22 sierpnia, płacąc za każdego po 15 tysięcy Stali.

Dwie nowe mapy trzeciego sezonu – Sentinel and Viking Village – będą z kolei udostępnione dla wszystkich graczy już 15 sierpnia. To jednak nie wszystko – zerknijcie na poniższy filmik omawiający nadchodzące atrakcje:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.