Nowe myszki dla graczy z naturalnym śledzeniem ruchów

Producent twierdzi, że udało mu się znaleźć rozwiązanie, które przypadnie do gustu profesjonalistom.

SteelSeries ogłosił dziś premierę najnowszego sensora optycznego, TrueMove3, zaprojektowanego we współpracy z firmą PixArt, oraz dwóch nowych myszek: Sensei 310 oraz Rival 310. Oba modele zostały wyposażone w TrueMove3, który jako jedyny na rynku zapewnia graczom prawdziwe śledzenie ruchów 1:1. Najnowszy sensor pojawi się wyłącznie w produktach SteelSeries.

TrueMove3 to sensor optyczny z 12 000 CPI, 350 IPS, zaprojektowany przez SteelSeries oraz firmę PixArt. W przeciwieństwie do innych sensorów, przytłoczonych przez nieefektywną redukcję szumów (jitter) i opóźnienia w odczycie, TrueMove3 oferuje prawdziwe, naturalne śledzenie ruchów 1:1 – od 100 do 3 500 CPI. Jak twierdzi producent – jest to wynik, którego nie osiągnęła żadna inna mysz dostępna obecnie na rynku.

W zakresie od 3 500 do 12 000 CPI TrueMove3 korzysta z nowego, zaawansowanego systemu redukcji szumów (jitter), który nie spowalnia czasu reakcji sensora. Autorski SROM TureMove3 dopracowano, aby maksymalnie zwiększyć precyzję myszy.

SteelSeries Sensei powrócił – z charakterystyczną, symetryczną konstrukcją, wyposażony w najnowszą technologię. Sensei 310 posiada: 8 programowalnych przycisków; pierwsze na rynku uchwyty boczne wykonane z czystego silikonu; przyciski split-trigger z mechanicznymi przełącznikami o wytrzymałości 50 milionów kliknięć; lekką konstrukcję o wadze 90 gramów. Sercem modelu Sensei 310 jest TrueMove3, sensor optyczny zaprojektowany z myślą o esporcie.

Rival 310 to najnowszy model w rodzinie Rival. Nowa mysz, wyprofilowana dla praworęcznych użytkowników, posiada: 6 programowalnych przycisków; pierwsze na rynku uchwyty boczne wykonane z czystego silikonu; przyciski split-trigger z mechanicznymi przełącznikami o wytrzymałości 50 milionów kliknięć; lekką konstrukcję o wadze 90 gramów. W środku urządzenia znajduje się True Move3, sensor optyczny zaprojektowany z myślą o esporcie – ten sam z modelu Sensei 310.

Nowe modele dwóch gryzoni trafią do sklepów w Polsce 15 sierpnia, w sugerowanej cenie detalicznej 279 zł.

Źródło: SteelSeries

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.