Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. PlayStation poleca walkę w 4 różnych wydaniach

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. PlayStation poleca walkę w 4 różnych wydaniach
PS4 PS5

Jak myślicie? Jakie nowe gry w tym tygodniu poleca PlayStation? Oczywiście wśród wymienionych na wideo pozycji nie zabrakło Horizon Forbidden West, ale na szczęście to nie wszystko.

I w tym tygodniu PlayStation Access, oficjalny kanał brytyjskiego oddziału, podzielił się przeglądem tegotygodniowych premier. Obejrzenie go, to dobry sposób z zapoznaniem się z kolejnymi produkcji, które będziecie mogli ograć na PS4 i/lub PS5.

Horizon Forbidden West (PS4, PS5 – 18 lutego) – kontynuacja przygód Aloy, która tym razem zmierza na Zakazany Zachód, by rozwiązać zagadkę wszechobecnej plagi. Nie zabrakło masy nowych umiejętności, przedmiotów przeciwników, a w samej produkcji dodano kilka nieco bardziej RPG-owych mechanik.

King of Fighters XV (PS5, PS4 – 17 lutego) – piętnasta odsłona cyklu popularnej bijatyki, która oferuje masę różnorodnych postaci cechujących się zupełnie odmiennym stylem walki. Każdy, kto uwielbia wklepywanie combosów, z pewnością ucieszy się, że i tutaj można spełniać tę swoją nietypową potrzebę.

Dynasty Warriors 9: Empires (PS5, PS4 – 15 lutego) – kolejna odsłona cyklu symulatorów bitw wojennych, w której możecie zobaczyć na własne oczy, jak Wasze armie toczą boje na polu bitwy. Strategiczne podejście do rozgrywki to podstawa, a dobrze podjęte decyzje są nagradzane efektownymi ujęciami.

Infernax (PS4 – 14 lutego) – przepiękna metroidvania ze stylizowaną retro-grafiką, w której wcielacie się w rycerza w świecie fantasy. Podczas ogrywania tytułu podejmiecie wiele decyzji, by móc ostatecznie pozbyć się nieczystej magii nękającej Waszą ojczyznę.

Oczywiście na powyższym wideo mogliście zobaczyć jedynie nowe gry, które w tym tygodniu debiutują na konsolach PlayStation. W tym tekście natomiast znajdziecie premiery na nadchodzące dni również na pozostałe platformy. Warto się z nim zapoznać, by być jeszcze bardziej na bieżąco.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie