Nowe dodatki do GTA Online. Rockstar ujawnia plany

0 komentarzy

Co świeżego wpadnie do sieciowego trybu GTA V? 

GTA Online wciąż jest rozbudowywane i Rockstar nie zamierza tego zmienić. Producent ujawnił, że w nadchodzących tygodniach oraz miesiącach zobaczymy kolejne nowości w Los Santos! Niektóre aktualizacje mają być ogromne oraz bogate w funkcje. Co m.in. zostanie dodane do gry?

Na początek deweloper wspomina o nielegalnym handlu. Gracze obejmą dowodzenie nad organizacją przestępczą, która będzie posiadała spore posiadłości oraz magazyny, w których zalega nielegalny towar, jak szlachetne kamienie, narkotyki i inne medykamenty. Trzeba będzie tak zarządzać biznesem, by zgarnąć jak największy zysk przy sprzedaży towaru. Jednocześnie nasze przedsiębiorstwo ma być narażone na ataki konkurencji, więc zapowiada się ostra walka.

GTA Online
GTA Online

Stunterzy ucieszą się na pewno z nowych elementów tras, jakie zostaną dodane do GTA Online. Pokazano m.in. ogromne tunele (screen poniżej), które urozmaicą rozgrywkę.

Ponadto Rockstar nadal będzie organizował weekendy z podwójnym doświadczeniem czy gotówką do zgarnięcia. Zobaczymy również kolejne tryby adwersarza oraz m.in. nowe lokacje do Wpad i Wypad, który ostatnio został dodany do GTA Online.

GTA Online
GTA Online

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się