Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowa gra za darmo w Epic Games Store już do pobrania

Kolejnym tytułem, który rozdaje aktualnie Epic Games Store, jest Thimbleweed Park.

Jeśli jesteście zainteresowani kolekcjonowaniem indyków, które co chwilę podsuwa nam za darmo Epic Games Store, możecie już pobierać kolejny tytuł.

Thimbleweed Park za darmo do 7 marca

Thimbleweed Park jest szóstą grą, którą Epic Games Store postanawia rozdać graczom. Warunek jest jeden – należy założyć konto w sklepie. Tytuł możemy dostać za free do 7 marca.

Thimbleweed Park jest przygodówką retro typu point-and-click, za którą odpowiada studio Terrible Toybox. Tak opisano grę w Epic Games Store:

Nawiedzony hotel, opuszczony cyrk, spalona fabryka poduszek, pikselowe zwłoki pod mostem, toalety z lampami próżniowymi… Czegoś takiego jeszcze nikt nie widział!

W Thimbleweed Park zwłoki są najmniejszym z Twoich problemów. Kieruj na zmianę pięcioma różnymi postaciami, by poznać groteskowe tajemnice tego dziwacznego miasteczka w nowej przygodówce twórców Monkey Island i Maniac Mansion. Ale uważaj: im dalej zajdziesz, tym będzie dziwniej!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się