Nordic Games zdradza, co pokaże na targach PAX East 2016

Cztery ciekawe tytuły, lecz na który czekacie najbardziej?

Podczas PAX East w Bostonie, Massachusetts, Nordic Games zaprezentuje szerokiej publiczności nowe tytuły w swoim portfolio, zapowiedzianym na 2016/2017, a wśród nich: The Guild 3, SpellForce 3, ELEX i Battle Chasers: Nightwar. Targi PAX East odbędą się w dniach 22-24 kwietnia 2016 w Boston Convention and Exhibition Center, Nordic Games znajdziemy na stoisku 5231.


The Guild 3

Średniowieczny świat wokół zbudowanej przez gracza dynastii nieustannie ulega zmianie, a oni sami muszą dowieść swoich umiejętności w rzemiośle i handlu, brać udział w życiu towarzyskim oraz umiejętnie toczyć grę polityczną i snuć intrygi.

Cechy:

 • Wysoki wartość Replay Value: Sztuczna inteligencja i losowe wydarzenia dla graczy z całego świata sprawiają, że każdy scenariusz i każda kolejna rozgrywka są zupełnie inne.
 • Ewolucja postaci i dynastii: W grze dostępne będzie złożone drzewko umiejętności, zawodów, akcji i bonusów do odblokowania.
 • Multiplayer do 16 graczy: Do gry został dodany system wieloosobowy, pozwalający na grę z innymi użytkownikami The Guild 3, niezależnie od tego, gdzie kupili grę.

SpellForce 3

SpellForce 3 wraca do korzeni sagi SpellForce i łączy gatunki RTS i RPG. Gracze stają się częścią bogatego świata fantasy, w którym dowodzą własną armią i zdobywają nowe terytoria.

Cechy:

 • Miks RTS z RPG: Unikatowa rozgrywka łącząca RTS i izometryczne RPG.
 • Głębokie uniwersum gry i cenne łupy: Gracze wyruszą na podbój świata Eo, odkrywają jego tajemnice i zdobywają mnóstwo cennych łupów.
 • Multiplayer: Solidny system multiplayer z wieloma trybami, pozwalający na grę w zespole, jak i walkę pomiędzy graczami.

ELEX

Akcja gry toczy się w postapokaliptycznym uniwersum science fiction. Gracze stają się częścią ogromnego świata, pełnego oryginalnych postaci, zmutowanych kreatur, głębokich wyborów moralnych i widowiskowej akcji.

Cechy:

 • Sci-fi spotyka fantasy: Postapokaliptyczne uniwersum łączy w sobie elementy science fiction i fantastyki.
 • Człowiek kontra maszyna: Gracze muszą wybrać ścieżkę, jaką podążą w trakcie gry. Żaden wybór nie będzie ani słuszny, ani zły.
 • Stuprocentowa autentyczność: Prawdziwe przeżycie RPG ze studia Piranha Bytes.

Battle Chasers: Nightwar

Battle Chasers: Nightwar jest tytułem RPG, inspirowanym na konsolowych klasykach gatunku. Gracze zagłębią się w lochach, będą toczyć turową walkę w klasycznym formacie JRPG oraz odkryją bogaty świat i ciekawą fabułę.

Cechy:

 • Styl klasycznych JRPG-ów w świecie, w którym magia przeplata się z nauką: Oldschoolowa rozgrywka, inspirowana słynnymi tytułami konsolowymi.
 • Generowane losowo lochy o poziomie trudności wyznaczonym przez gracza: Lochy pełne są pułapek, zagadek i tajemnic.
 • Rzemiosło i handel wymienny: Wybierz trzech bohaterów, spakuj plecak, upewnij się, że wybrałeś najlepszy ekwipunek i umiejętności dla bohaterów… i wyruszaj w podróż.
Nordic Games
Nordic Games

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

15 Shares
Share15
+1
Tweet