Nokia wraca do gry. Oto nowa Nokia 3310

Producent pokazał aż 3 nowe telefony w trakcie targów Mobile World Congress. W tym odświeżoną wersję modelu Nokia 3310.

HMD Global – licencjobiorca marki Nokia – zaprezentował nową generację smartfonów. Oferta, która wkrótce ma być dostępna na całym świecie, obejmuje trzy modele:

Nokia 6 — smartfon cechujący się dużą wydajnością, zaawansowanymi funkcjami multimedialnymi, luksusowym wzornictwem i bardzo wysoką odpornością. Smartfon ma jasny ekran o przekątnej 5,5 cala oraz rozdzielczości Full HD. Nokia 6 została wyposażona w obudowę typu unibody, którą wykonano z jednego bloku stopu aluminium serii 6000. Smartfon dostępny jest w czterech kolorach: czarny matowy, srebrny, niebieski i miedziany. Średnia cena detaliczna modelu Nokia 6 na świecie wyniesie 229 euro.

Nokia 6

Nokia 5 — elegancki smartfon, idealnie mieszczący się w dłoni. Zaokrąglona obudowa modelu Nokia 5 wykonana jest z precyzyjnie obrobionego jednego bloku stopu aluminium serii 6000, dzięki temu przejście między obudową a 5,2 calowym ekranem jest niewidoczne. Wyświetlacz o rozdzielczości IPS HD pokryty jest szkłem Corning Gorilla. We wnętrzu urządzenia znajduje się procesor Qualcomm Snapdragon 430 z procesorem graficznym Qualcomm Adreno 505. Smartfon dostępny jest w czterech kolorach: czarny matowy, srebrny, niebieski i miedziany. Średnia cena detaliczna modelu Nokia 5 na świecie wyniesie 189 euro.

Nokia 5

Nokia 3 — wysokiej jakości smartfon w przystępnej cenie. obudowa wykonana z aluminium, ekran o przekątnej 5 cali pokryty szkłem Corning Gorilla, dwa aparaty fotograficzne o rozdzielczości 8 megapikseli (z przodu i z tyłu) i elegancka konstrukcja – nowy smartfon oferuje wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Smartfon dostępny jest w czterech kolorach: srebrny, matowy czarny, niebieski i biało-miedziany. Średnia cena detaliczna modelu Nokia 3 na świecie wyniesie 139 euro.

Nokia 3

Nowe modele smartfonów Nokia działają z systemem operacyjnym Android Nougat i oferują przejrzysty interfejs użytkownika oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Ponadto smartfony będą wyposażone w Google Assistant. Podczas konferencji zaprezentowano także unowocześnioną i odświeżoną pod względem wzornictwa wersję klasycznego modelu Nokia 3310.

Nokia 3310 – telefon wyposażony został w akumulator, który pozwoli na 22 godziny ciągłych rozmów oraz nawet miesiąc działania w stanie spoczynku. Model Nokia 3310 dostępny jest w czterech kolorach: czerwony i żółty z połyskującym wykończeniem oraz matowy ciemnoniebieski i szary. Średnia cena detaliczna modelu Nokia 3310 na świecie wyniesie 49 euro.

Nokia 3310 Warm Red

Ponadto wraca też kultowy Snake. Nowe wersja gry będzie dostępna w aplikacji Messenger, należącej do Facebook Instant Games. Odświeżona wersja gry Snake umożliwia wspólną grę ze znajomymi. Do pobrania będzie za darmo.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.