“Irańskie The Last of Us” sprawdzicie za darmo. Nowy zwiastun i data premiery dema

Nobody's Left to
Newsy PC

Nobody’s Left to irańska odpowiedź na The Last of Us, która doczeka się nawet swojej własnej wersji demonstracyjnej. Zwiastun przybliża datę.

Irańskie studio Madrain już jakiś czas temu zapowiedziało swoją autorską postapokaliptyczną przygodę, która jak żywo przypomina zmagania Ellie i Joela. Tym razem jednak wcielimy się w faceta w kapeluszu. Brzmi tajemniczo, prawda?

Nobody’s Left doczeka się dema. Kiedy premiera?

Pierwsza zapowiedź tytuły spotkała się raczej z mieszanymi opiniami, choć trzeba przyznać, że grafika nie wygląda wcale źle (ale te animacje…), a twórcy wiedzą, jaki klimat chcą wykreować. Wszystko świetnie, ale trochę szkoda, że deweloperzy nie mają doświadczenia przy tworzeniu dużych projektów, bo nie do końca wiemy, czego możemy się spodziewać. Na szczęście nie trzeba się o to martwić, bo w grę zagramy za darmo. I to przed premierą!

Deweloperzy odpowiedzialni za swój debiutancki tytuł podzielili się ze światem nowym zwiastunem. Ten jest mocno… w klimacie The Last of Us. Nie będę ukrywał, Madrain miejscami aż za bardzo chce upodobnić się do wielkiego dzieła Naughty Dog. No bo przecież mamy tu głównego bohatera, który dumnym głosem przyśpiewuje sobie, siedząc w pustym pomieszczeniu i grając na gitarze. W zasadzie to jedynie wierzchołek góry lodowej podobieństw, ale kto wie – może to dobrze.

Materiał zdradza więc, że demo Nobody’s Left ukaże się już w czerwcu 2024 roku. Tak, też nie wiem, skąd tak wczesne ogłoszenie, skoro zazwyczaj na dema nie trzeba czekać jakoś szczególnie długo. Niemniej strzelam, że zagramy już na kolejnym festiwalu Steam Next.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie