Nobody’s Left wygląda fenomenalnie. Zapiszcie się na testy nowej gry dla fanów The Last of Us

Nobody's Left wygląda fantastycznie. W grę zagracie za darmo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeżeli lubujecie się w estetyce postapo, a szczególną miłością pałacie do facetów w kapeluszach kowbojskich, premiery Nobody’s Left nie możecie przegapić.

Irańskie Mad Rain Studio regularnie wrzuca na swój kanał postępy w pracach nad Nobody’s Left – nowej postapokaliptycznej gry akcji z naciskiem na fabułę. Klimat kojarzy się tutaj ze zmieszania ze sobą Days Gone i The Last of Us, a niektóre sekcje jak żywo przypominają Red Dead Redemption 2. Tytuł ma potencjał, a mimo bycia “indykiem”, wygląda naprawdę olśniewająco. Nie grafika jest tu jednak najważniejsza, a zawartość. Pod tym względem możemy być pewni, że będzie klimatycznie.

Kiedy sytuacja, na świecie staje się bardziej krucha niż kiedykolwiek, w ostatnim bastionie spokoju, wybucha wojna. Kiedyś bezpieczny raj, zostaje zamieniony w powojenne apokaliptyczne miasto, bez żadnych zasad, w którym rządzi prawo dżungli. Bezpieczeństwo nie jest już gwarantowane, wszechobecny jest strach, a przetrwanie to konieczność. Wszyscy ludzie mają teraz tylko jeden obowiązek. Chronić swoich bliskich! Jakim kosztem? Wkrótce się dowiesz…

– czytamy w opisie gry na Steam (pisownia oryginalna)

W grze, jak wynika z koślawego opisu powyżej, wcielmy się w bohatera, który nie tylko musi poradzić sobie z nową rzeczywistością na świecie, ale i ochronić bliskich. Dokonać tego mamy za pomocą arsenału różnych broni. Oczywiście w równym stopniu będziemy walczyć otwarcie, co się skradać. Dlatego skojarzenia z TLoU czy RDR wydają się w pełni uzasadnione. Zresztą, sami zobaczcie najnowszy trailer.

W grę zagramy za darmo, w ramach testów. Aby się do nich zapisać, trzeba zgłosić się na stronie producenta. Na razie więcej informacji o becie nie ma, a twórcy nic również nie mówią o potencjalnej dacie premiery. Mimo wszystko wygląda na to, że tytuł mógłby ukazać się nawet jeszcze w tym roku. Gra zmierza na PC, Xbox Series X i S, XOne, a także PS4 i PS5.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie