Wielki darmowy dodatek do No Man’s Sky. Do gry trafiły między innymi potężne mechy

No Man's Sky - Sentinel Update zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Zyskaliście właśnie dobry powód do powrotu do No Man’s Sky. Produkcja Hello Games zyskała kolejny ogromny dodatek – oczywiście za darmo. Rozszerzenie dystrybuowane w formie bezpłatnej aktualizacji jest już dostępne do pobrania.

Zmian w Sentinel Update jest cała masa, a jedna z najważniejszych to odświeżenie tytułowych Sentineli. Wrogie jednostki zyskały nową zabawkę w postaci wielkiego morderczego mecha z plecakiem odrzutowym.

Sama walka z wrogiem też powinna być przyjemniejsza. Twórcy gry rozbudowali systemy stojące za starciami z przeciwnikami i w efekcie walka w No Man’s Sky ma być teraz szybsza, przyjemniejsza i bardziej zróżnicowana. Co więcej, dodano system aktywnego kamuflażu, który pozwoli Wam przekraść się obok wroga.

Jeśli już zamierzacie wpakować się w kosmiczne tarapaty, lepiej zadbajcie o wsparcie. Deweloperzy przygotowali system autopilota dla Exomecha. Minotaur może teraz za Wami podążać i wesprzeć Was w walce.

Wkrótce wystartuje również nowa ekspedycja skupiająca się na astrobiologii. Za wykonywanie zadań gracze otrzymają między innymi nowe elementy kosmetyczne oraz specjalnego towarzysza.

Zmian jest wiele, wiele, wieeeele więcej – pełną listę nowości znajdziecie na stronie twórców.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie