Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

Na Nintendo Switch też pojawi się abonament

Jest też dobra wiadomość.

Nintendo podało, że od września tego roku startuje z Nintendo Switch Online, płatną usługą, gdzie gracz będzie musiał wykupić abonament, aby chociażby pograć w sieci. Jak do tej pory, rozgrywka online na Nintendo Switch jest darmowa.

Dobra wiadomość jest taka, że abonament na Nintendo Switch nie będzie drogi. Za 1 miesiąc zapłacimy 4 dolary, 3 miesiące będą kosztować 8 dolarów, a cały rok 20 dolarów. Porównując chociażby do oferty PlayStation Plus, to mniej więcej 3 razy taniej (przynajmniej jeśli weźmiemy pod uwagę ofertę na rok).

Premiery gier na luty. 15 tytułów, które rozgrzeją zimowe dni


Niestety nie wiadomo, czy po wykupieniu abonamentu gracze otrzymają dodatkowe profity w postaci darmowych gier, jak to ma miejsce w przypadku PS Plus i GwG. Pewne jest jednak, że w eShopie czekać będą na nich dodatkowe zniżki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się