3 kolejne gry do odebrania za darmo w Nintendo Switch Online

Nintendo Switch Online - konsola
Newsy Switch

Do oferty usługi Nintendo Switch Online trafiły trzy kolejne retro produkcje. Gracza mogą odebrać klasyki z konsol NES i SNES

Jeśli jesteście subskrybentami NSO, zapewne przywykliście już do cyklicznych dostaw starych-nowych tytułów. Tym razem zgarniecie kolejne produkcje ze starszych sprzętów Big N:

  • Rival Turf (SNES)
  • Congo’s Caper (SNES)
  • Pinball (NES)

Rival Turf jest chodzoną bijatyką, która spodoba się miłośnikom Streets of Rage. Gracze wcielają się osiłków bijących innych osiłków na klimatycznych planszach, a to wszystko w całkiem ładnej (jak na SNES-a) oprawie.

Congo’s Caper pozwala graczom wcielić się w małpę zamienioną w człowieka, która rusza w pogoń za demonem, aby odzyskać swoją włochatą formę oraz uratować swoją ukochaną. Jeśli mało Wam kolorowych retro-platformówek, warto sprawdzić.
Co ciekawe, gracze z Japonii zamiast Congo’s Caper dostaną Unihara Kawase, czyli platformówkę o pewnym kucharzu, który skacze, pływa i przyciąga się swoją linką do łowienia ryb do różnych powierzchni.

Pinball to… pinball. Gra ukazała się wraz z Nintendo Entertainment System i jest dokładnie tym, czego możecie się po niej spodziewać. Jedynym urozmaiceniem jest Mario, który pojawia się w grze dzierżąc w dłoniach platformę, od której możemy odbić piłkę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie