Nintendo Switch - konsole w różnych wersjach kolorystycznych

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nintendo ma nam coś do pokazania. Dziś wieczorem zobaczymy nadchodzące produkcje

Nintendo dziś przeprowadzi konferencję Indie World. W trakcie pokazu gracze zapoznają się z nadchodzącymi na Switcha produkcjami niezależnymi.

Big N ostatnio trochę ucichło. Po E3 2021 i pokazie Switcha OLED nie otrzymaliśmy żadnych większych zapowiedzi od słynnego producenta. Teraz się to jednak zmieni, bowiem już dziś wieczorem odbędzie się konferencja Indie World.

Wydarzenie ruszy o godzinie 18:00 czasu polskiego i potrwa około 20 minut. Obejrzymy je na platformie YouTube. Jeśli planujecie seans, gorąco zachęcam do oglądania z nami za pośrednictwem poniższego okienka.

Czego należy się spodziewać? Jak sama nazwa wskazuje, Nintendo przedstawi gry od twórców niezależnych. Nie znamy konkretów, ale miłośnicy mniejszych produkcji zdecydowanie powinni stawić się na evencie. Choć nie ma co liczyć na wielkie zapowiedzi, z pewnością nie zabraknie wartych uwagi tytułów. Poprzednie pokazy Indie World potrafiły bardzo miło zaskakiwać.

Przypuszczam też, że będzie to ostatnia konferencja Nintendo, którą zobaczymy w najbliższym czasie. Do końca roku powinniśmy jednak ujrzeć przynajmniej jeden większy pokaz tego wydawcy. Na razie musi nam wystarczyć prezentacja gier niezależnych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się