Pedro Pascal jako Nicolas Cage. Komiczna wycięta scena z filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Nicolas Cage i Pedro Pascal w filmie Nieznośny ciężar wielkiego talentu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Nieznośny ciężar wielkiego talentu zaprezentował nie tylko świetną chemię pomiędzy Nicolasem Cagem i Pedro Pascalem. Produkcja była też wypełniona nawiązaniami do poprzednich filmów tego pierwszego.

Jedno z nich znalazło się w zaprezentowanej przez Lionsgate scenie, która nie znalazła się niestety w ostatecznej wersji filmu. Nicolas Cage prosi tu filmowego Javiego (Pedro Pascal) o pokazanie, kogo najlepiej naśladuje. Jeśli widzieliście film, zapewne nie zdziwi Was, że Javi wybrał jeden z klasycznych tekstów Cage’a; ściślej – fragment filmu Twierdza w reżyserii Michaela Baya. Efekt nie zachwyca jednak jego ekranowego partnera; Nick stara się zatem nauczyć Javiego, jak lepiej odegrać tę scenę. Zobaczcie zresztą sami:

Scena pokazuje nie tylko świetną chemię między dwoma głównymi aktorami, ale także to, jak doskonale obaj odnajdują się w swoich postaciach. Nieco nieśmiałego i uroczo zawstydzonego Javiego w wykonaniu Pascala zrozumie każdy, kto choć raz próbował zamienić dwa zdania ze swoim idolem. Nicolas Cage natomiast wspiął się na wyżyny, jeśli chodzi o dystans do samego siebie; aktor przeżywa oczywiście alternatywną wersję swojego życiorysu, lecz i to wymagało od niego pewnego przymrużenia oka. Po seansie nie ma się zresztą co dziwić, że w pierwszym odruchu kilkakrotnie odrzucił propozycję zagrania w filmie; z produkcji łatwo byłoby zrobić pastisz Cage’a, jednak reżyser Tom Gormican w miejsce tego stworzył prawdziwą laurkę.

Film Nieznośny ciężar wielkiego talentu możecie oglądać w kinach na terenie całego kraju.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie