Oto nowa “Fantastyczna Czwórka”. Znamy aktorów, wśród nich Pedro Pascal

Fantastyczna Czwórka na nowo. Oto aktorzy | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Marvel z okazji wczorajszych Walentynek ujawnił oficjalnie aktorów, którzy wcielą się w nowe postacie w fimie “Fantastyczna Czwórka”. Tak, jest Pedro Pascal.

O angażu uwielbianego aktora z serialu The Last of Us w kinowym uniwersum Marvela mówiło się bardzo dużo. Do tej pory nikt jednak oficjalnie nie potwierdził, że aktor faktycznie wystąpi w jakiejś produkcji. W końcu się tego doczekaliśmy i owszem – Pedro Pascal zagra Pana Fantastycznego w nowej “Fantastycznej Czwórce”.

Marvel Studios pochwaliło się nowymi aktorami, którzy wcielą się w całą fantastyczną rodzinkę. Prócz Pascala, na ekranie ujrzymy także Vanessę Kirby (Niewidzialna Kobieta), Ebona Moss-Bachracha (Rzecz) i znanego ze Stranger Things Josepha Quinna w roli Ludzkiej Pochodni. Co jak co, ale to prawdziwy zastrzyk świetnych aktorów i aktorek, co może jedynie dobrze zwiastować na przyszłość!

Fani już odkryli pierwsze szczegóły na udostępnionym plakacie. Rzecz trzyma w rękach wydanie magazynu Life z lat 60., co może potwierdzać, że właśnie wtedy osadzona została akcja obrazu. To szczególny czas w amerykańskiej historii, a zarazem świetne tło dla wydarzeń znanych z komiksów o “Fantastycznej Czwórce”. Film wyreżyserować ma Matt Shakman, znany m.in. z WandaVision.

Premiera filmu zaplanowana jest na 25 lipca 2025 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie