Najlepszy trailer horroru od lat? Longlegs z Nicolasem Cage’em na zwiastunie

Longlegs na zwiastunie. Najlepszy trailer horroru od lat | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Longlegs dostało oczekiwany od dawna zwiastun, który jest… wspaniały. Nie mówi nic, ale kusi klimatem, mrokiem i zapowiada mocną historię.

Longlegs od dłuższego czasu kusi tajemniczymi wiadomościami, krótkimi fragmentami wideo i całą tą swoją makabryczną estetyką, kojarzącą się z jeszcze mocniejszą wersją „Siedem”. Film w końcu otrzymał dłuższy materiał, który zachwyca.

Longlegs kusi makabrą i klimatem

Oz Perkins to utalentowany reżyser, który jednak do tej pory nie wydał swojego przełomowego hitu. Po części za taki można uznać horror „Zło we mnie”, ale też jakiegoś szału nie było. Teraz twórca powraca, na pokładzie ma Maikę Monroe i Nicolasa Cage’a, a scenariusz daje mocno mrocznymi kryminałami z nutką grozy.

Już opublikowane jakiś czas temu fragmenty z filmu w sieci oraz plakaty zwiastują bardzo ciekawą pozycję. Widać, że twórcy bardzo chcą zaintrygować widza, przedstawić swoją własną mitologię i być może wywołać nawet jakąś formę viralowej sensacji. W teorii całkiem nieźle się to udaje. Zwiastun ma już ponad 2 miliony wyświetleń, a w wideo na YouTubie nie ma nawet nazwy filmu… Bez zbędnego przedłużania, oto materiał.

Jeżeli zaś chodzi o scenariusz, mamy spodziewać się kryminalnej historii połączonej z okultyzmem. „Agentka FBI Lee Harker (Monroe) jest utalentowanym nowym rekrutem przydzielonym do nierozwiązanej sprawy nieuchwytnego seryjnego mordercy (Cage). Gdy sprawa przybiera skomplikowany obrót, odkrywając dowody okultyzmu, Harker odkrywa osobiste powiązania z bezlitosnym zabójcą i musi ścigać się z czasem, aby go powstrzymać, zanim odbierze życie kolejnej niewinnej rodzinie” – czytamy w opisie fabuły. Film na razie nie ma daty premiery, ale mamy spodziewać się jej „wkrótce”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie