Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Nieśmiertelność w Call of Duty Warzone. Wszystko przez aktualizację

Sezon 5 w Call of Duty: Warzone otwiera nową lokację – stadion, który okazuje się mieć istotną wadę, która psuje rozgrywkę.

Kolejny błąd w Call of Duty: Warzone sprawia, że gracze stają się nieśmiertelni, co jest niezwykle irytujące w trakcie rozgrywki. Wszystko przez najnowszą aktualizację, która wprowadziła stadion. Gra na stadionie powoduje, że niektórych graczy nie można zabić.

Sprawca błędu jest może być znany niektórym graczom, grającym we wcześniejszych sezonach. Otóż w strefie zrzutu na terenie lotniska Warzone, można było wpaść w ścianę, przez co gracz był nieosiągalny. Usterka na stadionie jest podobna, pozwalająca graczom zaciąć się w niektórych filarach wewnątrz lokacji, co oznacza, że nieśmiertelni wrogowie mogą chować się i strzelać do innych graczy.

Na błąd ten zwrócił uwagę jeden z komentatorów Call of Duty League, Joe „MerKa” DeLuca, kiedy transmitował Warzone na Twitchu i został nagle zastrzelony podczas próby zjechania na linie. Był zszokowany tym, co go zabiło, dopóki kamera Warzone nie pokazała winowajcy: wroga ukrytego w ścianie.

Stadion nie jest jedynym miejscem, w którym można wykorzystać nieśmiertelność, ale jest to najpopularniejsza w tej chwili lokalizacja. Czekamy więc na aktualizację gry, która miejmy nadzieję szybko naprawi błąd w piątym sezonie Call of Duty: Warzone.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się